Dobrodružná Vánoční hra na Sychrově

sychrov1

PRODLOUŽENO DO 4. LEDNA 2015

Blíží se vánoce a rodiče často přemýšlejí, jakou hračku koupit dětem pod stromeček. Ale dárky samy o sobě, i kdyby to byly ty nejkrásnější hračky, neuspokojí potřebu sdílení, citu a vzájemného prožívání.

Dopřejte si tedy raději společný zážitek a aktivně společně strávený čas. Zahrajte si spolu s dětmi dobrodružnou Vánoční hru na Sychrově (Liberecký kraj).

Sychrov je krásný zámek s nádherným rozhlehlým parkem. Z centra Prahy je to po dálnici zhruba 90 kilometrů a autem jste tam ani ne za hodinu. Zámek je známý tím, že se v něm točila spousta pohádek a je jako jeden z mála otevřen celoročně. Od 27. 12. si můžete prohlédnout vánočně nazdobené interiéry zámku (nutná rezervace) a celý výlet spojit s Vánoční dobrodružnou hrou.

Vydejte se za příběhem hvězdičky, která si přála podívat se na Zem, zjistěte, jak vznikl vánoční stromeček a přečtěte si barevně ilustrovanou pohádkou o zlé čarodějnici, která začarovala vánoce. Podaří se Honzíkovi a Karolínce přemoci svůj strach a kouzlo zlé čarodějnice zlomit?

Hru je možné hrát v pátek, sobotu a v neděli od 12. prosince do 4. ledna 2015. Hra je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu, avšak ke splnění posledního úkolu je třeba návštěva restaurace Rohanka (otevřeno PÁ – NE).

Délka: 1,5 km
Náročnost: lehká
Pro děti: 2,5 – 10 let NOVINKA (část pro malé děti a část pro větší děti a dospělé)
Počet krabiček: 9
Kočárky: ANO (občas výmoly, kořeny, ale cesta je dost široká, aby kočárek projel)

Cena: 250 Kč/hra pro celou rodinu/skupinu
Hra obsahuje: trasu výletu s mapičkou a zakreslenými body, kde se ukrývají krabičky s úkoly, značky míst, kde se krabičky ukrývají, šipky, fotky míst úkrytů krabiček, GPS souřadnice úkrytů krabiček. Hru je možné hrát s pomocí GPS zařízení i bez něj (hledá se pomocí mapičky, značek a fotek, je to vyzkoušené, jde to bez problémů)

HODNOCENÍ HRY:
Absolvovali jsme ji s dětmi a s manželem a i když byla třeskutá zima, nikdo to ani moc nevnímal. Bylo to moc hezké, našli jsem všechny krabičky a úkoly děti plnily vždy z obou skupin, pro menší i pro větší děti. Protože jsou naše děti zvyklé provozovat s rodiči geocashing, hledání jim nedělalo problém a činily tak zcela samostatně. Chlapec dostal mapu okruhu a sám nás vedl, holčička zase obrázky stromů a pařezů a jejich nacházení byla pak její doména. Pozornost udržely až dokonce a opravdu se jim to moc líbilo. Vše bylo vpořádku, dostali jsem i ozdoby v Rohance, ač už vlastně bylo po Vánocích.

Objednávejte na jitka.kr@centrum.cz – hru posílám na e-mail


[tcp_buy_button post_id=494]
Share