Dobrodružná hra ke stažení ZDARMA

Vydejte se na dobrodružnou výpravu s celou rodinou do Divoké Šárky! Trasa je dlouhá cca. 4 km a můžete ji v pohodě projet celou i s kočárkem. Čekají na Vás nádherné scenérie potůčku protékajícího divokou soutěskou, udržované louky, na kterých si můžete odpočinou a dát malou svačinu, půjdete kolem koupaliště a restaurace, kam prý skočil samotný Šemík při svém hrdinském činu a když budete mít štěstí, potkáte na vodní nádraží Džbán i kačeny.

V údolí Šárky se jednoho dne usídlil obrovský obr. Nikdo už si nepamatuje, proč obr do údolí přišel, ale jedno bylo jisté: vyhnat obra nebylo jen tak. Spoustu udatných rytířů a silných mládenců se o to pokoušelo, ale nikomu se to zatím nepodařilo. A víte proč? Chyběl jim totiž důvtip! A ten jednomu našemu hrdinovi rozhodne nechybí. Víte komu? To už se dozvíte v našem příběhu. A budete určitě překvapení, protože obra nevyžene ten, od koho byste to očekávali 🙂

Příběh nám napsala paní Zuzana Vereščáková, která píše nádherné pohádky pro děti – Laskavé pohádky

Hra je otevřená: 5.5.2017 – 31.8.2017
Délka trasy: cca. 4,5 km
Náročnost trasy: mírná (jen jeden dlouhý kopec v závěru)
Pro děti: 4 – 10 let
Počet krabiček: 10 + poklad (v každé krabičce je ukrytá část příběhu, úkol, který se k této části příběhu vztahuje a razítko)
Vhodné pro kočárky: ANO
Start: u Mac Donaldu v Divoké Šárce, kam se nejlépe dostanete tramvají (zastávka Divoká Šárka). NEDOPORUČUJEME jet autem, parkoviště u Mac Donalda bývá plné a v blízkém okolí není žádné velké parkoviště.
Cíl: zastávka Nad Džbánem (stejná trasa tramvaje jako cestou tam)
Občerstvení: ANO (na začátku trasy funguje Mac Donald denně, restaurace u koupaliště před prázdninami jen o víkendu, restaurace na konci Trasy u přehrady Džbán denně)

Hru vč. mapičky Vám pošleme na e-mail ve formátu PDF. Hru je nutné si buď vytisknout nebo stáhnout do chytrého telefonu.

TRASA: