Strašidelné lesy pro rodiče a děti

Strašidelné lesy pro rodiče a děti 2021

Plaby pouze v hotovosti až na místě

Jarní strašidelný les v Kunraticko-Michelském háji 15.května.2021

Vláda nám oficiálně povolila uspořádat venkovní pohádkový les :-), tak jsme se rozhodli, že 15. května uspořádáme jarní strašidelný les v Kunraticko-Michelském háji.
Na trase potkáte jako vždy spoustu živých strašidel (minimálně 10), ale také různé strašidelné doplňky, které se snažíme každý rok doplňovat a obměňovat. Vzhledem k tomu, že bude až do konce strašidelného lesa světlo, budeme mít 2minutové rozestupy. Na trase tentokrát nebudou krampusoví čerti (objednáme je až na podzim) ani žádné hororové masky, takže je akce vhodná i pro malé děti. Bude to spíš takový strašidelný pohádkový les. V cíli každé dítě dostane malou tematickou odměnu a diplom.

Délka trasy: cca. 1,2 – 1,5 km.

Začátek: 15 – 18 hodin (případně déle, dle počtu účastníků). Od 15 do 17 hodin nestrašíme vůbec (dle epidemiologické situace se na stanovištích možná budou plnit krátké bezdotykové úkoly), od 17 hodin strašíme dle citu :-). Strašidelný bar bohužel bude uzavřen.

Rezervace: přijďte i bez rezervace, máme časy pro příchozí

Startovné: 80 Kč/dítě od 4 let a dospělý

Start: Grill restaurant Za Větrem

Kočárky a odrážedla: terénní ano

Parkování: vzhledem k problémům s parkováním v minulém ročníku nejlépe přijeďte metrem, je to asi 650 m. Prosím, neparkujte v ulici U Michelského lesa, je hodně úzká a hasiči nebo záchranka by nemohli projet. Děkujeme za pochopení 🙂

MOC PROSÍME, DODRŽUJTE S OSTATNÍMI SKUPINKAMI 2METROVÉ ROZESTUPY, AŤ NÁS NENAVŠTÍVI POLICIE A AKCI NÁM NEUKONČÍ. Moc děkujeme 🙂

Těšíme se na Vás a děkujeme za podporu!

Tyto krásné fotky pro nás udělala paní Alena Šreflová

Projděte se s námi strašidelným lesem… (postaviček máme min. 10, ale většinou více)