Hodnocení

12.9.2018

Dobrý den,
na sklonku prázdnin jsme zkusili Vaší hru v okolí Karlštejna. Chtěli bychom touto cestou poděkovat za úžasný zážitek. Kluci (9 a 13 let) byli nadšení, hledání je moc bavilo. Super bylo i rozdělení úkolů pro větší a menší děti. Jediný problém byl, že chtěli krabičky hledat oba, tak jsme museli určit hledání na střídačku :-).
Krásný příběh, super popsané úkryty (hledali jsme bez GPS), Karlštejn jedinečný a poklad jako bonus (byly již jen “drahokamy”, ale to vůbec nevadilo). Konečně jsme po cestě neslyšeli, “kdy už tam budeme?” “proč tam jdeme?”, atp.
Ještě jednou velké díky a určitě si zase rádi zahrajeme

3.9.2018

Dobrý den, dnes jsme absolvovali Tajnou zahrádku v parku Cibulka a děkujeme za další povedenou hru!

26.8.2018

Dneska jsme hru prošli, je to pecka! Poklad je krásný!

24.8.2018

Dobrý den,
Vaše hra v Šárce byla úžasná. Vnuk (5 let) byl nadšený. Radost z každé nalezené krabičky byla obrovská a i trasa se nám moc líbila. O hledání pokladu mluvil ještě celý večer.
Moc děkujeme, určitě vyrazíme na nějakou další.

19.8.2018

Dobrý vecer,
dnes jsme s dětmi absolvovali vaši hru v Prachovských skalách. Moc za ni děkujeme! Bylo to perfektní! Děti i my jsme si to porádně užili! 

 

16.8.2018

Vážená paní Kadečková, děkuji vám za přípravu dobrodružné hry v okolí Karlštejna. Velice se nám líbila – nejen vnukovi (4 roky a 8 měsíců) ale i mně. Připravovala jsem sama podobnou hru s úkoly pro vnuky, a to v okolí mého bydliště, tím víc dokáži ocenit tu vaši. A pokud prodloužíte “sezonu do konce září, pošlete mi prosím email – určitě bych si s vnuky ještě zahrála další vaši hru.

6.8.2018

dobrý den posílám zpětnou vazbu na námi dnes absolvovaný Karlštejn. Jsem naprosto nadšená, cesta úžasná, úplně bez lidí a kouzelná místa kterými se prochází (na podzim to musí být naprosto boží). Děti (5ti letá dvojčata) příběhem nadšené a úkoly zvládaly, někdy i ty pro starší děti. Šly jsme jen podle vytištěných obrázků, tak jsme si jednou trošku zašli, ale nic hrozného. Jinak kromě 5ti letýách dvojčat jsme sebou měli také terénní 3kolový kočárek a zvládli jsme to dobře (jediné horší místo je cca 20 metrů při sestupu k asfaltce u Karlštejna (je tam hodně listí a klouže to – ruční brzda na kočárku je asi minimálně v tomhle místě nutností). Restaurace u Adama super.

3.8.22018

děkujeme za skvělý výlet do Prachovských skal, dětem  i nám se ohromně líbil.

22.7.2018

Dobrý den, obvykle prodejci nepíši, ale právě jsme úspěšně našli Čertovský poklad na hradě Křivoklátě a z cesty jsme byli nadšeni, dělám výjimku. Je to už naše 3. trasa s Vámi, loni první v Šárce a druhá kolem Koněpruské jeskyně. A ač jsme si loňské 2 užili, včetně naší tehdy 2,5 leté dcery, letošní okruh kolem Křivoklátu hodnotím jako jeden z nejkrásnějších. Na úvod upuštění dětské energie na lanovce a skluzačkách v rekreačně naučném areálu Křivoklát, následovaný pohodovou cestou po vrstevnici s výhledem na hrad a korunovaný v krátkých úsecích rozprostřenými “krabičkami” před závěrečným “pokladem”. A blízká  restaurace poskytla občerstvení i potřebnou vzpruhu před dokončením okruhu. Ještě jednou díky za moc dobře zvolenou stezku. Oceňuji také, že jste přidala oproti loňsku úkoly i pro menší děti. My si toho všimli až v průběhu hry, neboť jsme dceři předem připravili úkoly odpovídající jejím zálibám a schopnostem. Příště se již můžeme spolehnout zcela na Vás.

17.7.2018

Děkujeme za krásnou hru, prima vylet, vhodný na teple letní dny, protože je pořad ve stínu.
Da se v pohode zvládnout i s chariotem, měli jsme 3 měsíční miminko s sebou.
Cestou restaurace u Adama, taky můžeme jen doporučit, obsluha perfektní .
Děkujeme a Jiste zkusíme i další hry 

16.7.2018

Dobry den.chci vam moc poděkovat za dnesni zazitek.hledali jsme s detmi poklad okolo borneho na machove jezeře a moc jsme si to uzily.Vsechno jsme nasli a vsechno splnily.černý jsme byly az za usima a i kdyz synator hned svou cast pokladu ztratil i tak to bylo bezva.diky moc moc.

29.8.2017

Hra se nám moc líbila, děti byli nadšené. Děkujeme

28.8.2017

Dobrý den,
hru jsme si užili, byl to hezký výlet v nádherné krajině. Jen krabičku č.10 v betonovém kanále jsme nenašli.
Každopádně děkujeme, přejeme mnoho úspěchů do budoucna, rádi se opět nějaké hry zúčastníme.

23.8.2017

Dobrý den,
hru jsme vyzkoušeli včera a byli jsme naprosto nadšení-já i obě děti (7a4roky).Krásný nápad a velmi funkční realizace(šli jsme po popisku a fotkách,bez GPS).Moc děkujeme!
S přáním hezkého závěru léta

21.8.2017

Dobrý den,
ještě jednou děkuji za Vaši hru na hradě Kost. Opět nezklamala a moc jsme si ji všichni užili. 
Jen se nám nepodařilo najít krabičku č.1. Měla být okolo pařezu. Celý pařez jsme důkladně prohlédly, ale bohužel.
Úkoly jsem měla vytištěné, nebyl tedy žádný velký problém. 😉Přeji Vám krásný den a už se těším, až opět využijeme Vaše hry ke zpestření výletu. 🙂

6.8.2017

Dobrý den,
jsme již po několik let odběrateli vašich her v přírodě a letos jsme zakoupili opět dvě z vaší nabídky. Protože se náš devítiletý vnuk nadchl pro vojenskou techniku a vše, co s tím souvisí, navíc vlastníme chatu nedaleko Ratibořic a s ním a jeho sestrou, dvojčetem, jsme zde týden pobývali, uvítali jsme nabídku vaší hry “Ztracený poklad v pohraničním opevnění”.
Chtěla bych napsat pár postřehů k její realizaci s našimi dětmi v terénu.
Předně velmi fandíme této vaší činnosti a protože už jsme jich pár hráli v minulých letech, je vidět, že tuto práci děláte ráda, se zápalem a hry máte čím dál propracovanější a nápaditější, jak co do lokalit, tak co do témat, příběhů i úkolů. I tato, o níž píši, nebyla výjimkou. Děti se pro hledání rychle nadchli a příběh se jim zalíbil.
Vzhledem k tomu, že už patří do kategorie těch starších a zkušených s hledáním i rozklíčováním úkolů a kromě toho jejich rodiče jsou letitými a velmi aktivními účastníky Geocaschingu, často s nimi podnikají výlety s hledáním krabiček určených i pro dospělé. Věděli tedy, jak na to. Hru bych považovala za náročnou a vzhledem k délce cca 10 km a k hledání deseti krabiček pro pětileté děti nad jejich síly. Rovněž některé úkoly (např. rébus č. 9 se sčítáním čísel a dělením by rozhodně pěti, nebo šestileté dítě nezvládlo, jakož i úkol s luštěním švabahu) Našim dětem je již 9,5 a měly samé jedničky, přesto jim dal početní úkol dost zabrat, nakonec jej však vyluštily. Čísla si dle návodu poznamenaly, avšak při objevení truhličky zjistily, že vůbec nebyly třeba. Čekali jsem uzávěr na číselný kód, avšak truhlička byla jen na normální otevření, bez kódu a bez jakéhokoli zámku. Je možné, že ho někdo vzal, nebo se jinak ztratil, ale truhličku jsme otevřeli pouhým klasickým otevřením víčka. Toto je trochu zklamalo a vnuk podotkl, že to číslo vlastně vůbec nepotřebovali vyluštit a truhličku by stejně otevřeli, jen tak. Pokud to tedy mělo být jinak, informujeme vás o tom, že tam žádný zámek nebyl. Všechna místa krabiček byla velice dobře nafocena a i když náš děda zapomněl v práci, kde tiskl materiály, mapu, ujala se obrázků vnučka, která má dobré obrazové vnímání a paměť a vždy rychle a správně identifikovala dle fotografie místo uložení krabičky. Problém jsme měli pouze s úkolem č.6. Zcela určitě jsme onen ztrouchnivělý pařez našli správně, po dost dlouhém hledání dětí jsme se přidali i my dospělí a hledali jsme všichni čtyři, leč úkol jsme nenašli. Můj názor je ten, že ztrouchnivělé pařezy jsou ze všech míst nejvíce problematitické. Vím, že někdy to jinak nejde a onen ztrouchnivělý pařez je tajemný, přesto je podloží tak měkké a sypké, že vzhledem k postupnému rozpadání se může krabička kdykoli, kdesi uprostřed propadnout tak hluboko, že už ji nenajde ani dospělá ruka ponořená po loket do té suti. Toto se asi nejspíš právě stalo u úkolu č. 6. Navíc je i dost nepříjemné, hledat v tomto hnijícím materiálu a pokud to někdo nezná a nevezme si aspoň jednorázové rukavice i dost odpuzující (lezl v tom i různý nepříjemný hmyz) Myslím si, že při tomto ukládání by bylo dobré doporučit aspoň ony zmíněné rukavice.
Jinak téma nás zaujalo, bunkry jsou rozhodně tajemné, lákavé a obzvlášť pro kluky nadmíru dobrodružné. Celé hledání, a to bez návštěvy nadšenci rekonstruovaného bunkru s poctivým hledáním bez pomoci nás dospělých a splněním úkolů nám zabralo třičtvrtě dne, děti však, vzhledem k svému věku i tréniku, byly po celou dobu dost soustředěné a neztrácely zájem, ani pozornost. Věk bych však určitě posunula ke starším. Koncem léta nás ještě čeká hra v Prachovských skalách, která bude méně náročná na počet km a jinak laděná (tady si zas přijde na své naše holčička), takže už se těšíme. Vaše hry se nám moc líbí a vám přejeme hodně tvůrčích nápadů při této hezké práci.