Pohádkové parky pro školky

Pořádáme  pohádkový park v Turnově, Hořicích, Trutnově, Vrchlabí, Novém Městě nad Metují, Rychnově nad Kněžnou, Hradci Králové, Pardubicích, v Mladé Boleslavi, Liberci, Jablonci nad Nisou, Nymburku, Kolíně, Mělníku a v Lysé nad Labem. Pokud byste se chtěli se školkou pohádkového lesa zúčastnit, napište mi na jitka.kr@centrum.cz a my Vám nabídneme volné termíny.

Termíny pohádkových parků: květen a červen

Chtěli byste se s dětmi zúčastnit pohádkového parku ve městě, ve kterém sídlí Vaše školka? Napište mi na jitka.kr@centrum.cz nebo zavolejte na číslo 776/221248. Pokud vás bude min. 250 dětí, přijedeme za Vámi. Vstupné je 40 Kč/dítě, ve vzdálenosti více než 50 km od Turnova 50 Kč/dítě a zahrnuje drobné odměny (čokoládové mince, korálky, samolepky, zlaté kamínky, … a diplom pro každé dítě).

Naše pohádkové parky se vyznačují neotřelými úkoly, které zábavnou formou děti poučí a potrénují jejich bystrost, myšlení, poznávání. Na trase děti potkají 9-10 pohádkových postaviček. U každé pohádkové bytosti stráví děti cca. 5 minut a pak se přesouvají na další stanoviště. Díky tomuto systému je u nás čekání před stanovištěm pohádkové bytosti minimální.

Příklady úkolů v roce 2014:
rozluštěte popletené pohádky popletené pohádkové babičky – …. vlk ujíždí na svém vraném koni, aby zachránil Karkulku před zlým drakem…..
pomozte princezně postavit hrad z kostek, který jí zbořil zlý drak
čarodějnice vás naučí létat na koštěti – překážková dráha
najděte v trávě prstýnky, které víla poztrácela
zvažte se na pekelné váze hříchů a stvrďte otiskem svého palce v knize hříchů, že už nebudete zlobit….
………