Noční strašidelné lesy pro rodiče a děti – stezky odvahy 2018

 

Noční strašidelný les – stezka odvahy v Praze v Hostivařském lesoparku 27. října 2018

Temný podzimní večer, hustý černý les – ideální místo, kde člověk může potkat strašidla! Ale kdo se bojí, ať raději zůstane doma pod peřinou! Otestujte vaši odvahu na strašidelné noční stezce plné duchů, strašidel, ježibab a nočních děsů!
27. října se na vás připravují strašidla z celé Evropy! Po cestě Hostivařským parkem, která bude osvětlena jen slabými barevnými světélky, na vás čeká spoustu neživých exponátů, ale i živá strašidla. Strašidelnou atmosféru budou dokreslovat tajemné zvuky. Byli jste už v kostlivcově zahrádce? Viděli jste strom duchů nebo lidské kosti? Navštívili jste párty kostlivců? Všechny exponáty budou nasvíceny tajemným modrým světlem.

Letos jsme si pro Vás připravili tyto miniúkoly: házení kostkou osudu, slož kostlivce v časovém limitu a nebo otevři tajemnou truhličku. Ani letos nepřijdete o svůj oblíbený bar U krvavé obludy – tentokrát budou koktejly v trochu jiném duchu, máte se opět na co těšit!

Noční strašidelná stezka odvahy je vhodná pro děti od 4 let. Malé děti a ti, co se bojí, startují od 18:00 do 19:30 hodin, děti nad 6 let od 19:30 do 21:00 hodin – případně i déle. Děti do 12 let startují v doprovodu rodičů.

Trasa je dlouhá cca. 1 km. Bude značená chemickými svítícími tyčinkami, reflexními odrazkami a fáborky. Baterku s sebou.

Vstupné: 80 Kč/osoba nad 4 roky

Start a cíl je cca. 250 m od ZOO koutku z ul. Na celně (značeno od zoo koutku) – přístřešek u dětského hřiště

REZERVACE ČASU STARTU NUTNÁ na e-mailu: info@kouzelny-svet-skritku.cz do 27.10. do 10:00 (pak připravujeme trasu)

Naše strašidelné lesy začínají za šera. Startuje se po 2 minutách tak, abyste si mohli strašidelnou atmosféru dostatečně užít a mohli jít sami. Na trase potkáte živá strašidla a spoustu neživých exponátů, jako vstupní brána – ďáblova tlama, hrobeček, dinosaurus, skřet, různá létající strašidla….. Trasa je dobře značená fáborky, reflexními prvky i barevnými svítícími tyčinkami. Každý rok máme několik stejných strašidel a několik nových. Letos budete moci potkat některá z těchto strašidel: vlkodlak, oběšenec, čert, kostlivec, loupežník, ježibaba, upír, noční lesní pán, mrtvá servírka, duch piráta…. v každém strašidelném lese mohou být jiná strašidla. Pokud budete potichu, budete moci uslyšet i strašidelné zvuky.

 

 

Noční strašidelný les – stezka odvahy v Praze v Ďáblickém háji 3. listopadu 2018

Termín: 3.11.2018

Malé děti do 6 let a bojácné děti startují od 17:00 do 19:00, ti větší a odvážnější od 19:00 do 20:30 (případně i déle)

Startovné: 80 Kč/každá osoba od 4 let

Start: na žluté turistické značce – Ďáblický háj – rozcestí (značeno fáborky z konečné tramvaje Vozovna Kobylisy)

Trasa: délka cca. 2 km, lze projet i s kočárkem.

POZOR: start po 20. hodině jen bez baterky (ale můžete ji mít pro jistotu v kapse)

V cíli: diplom a také strašidelná odměna

S sebou: teplé oblečení, baterku

Startuje se po intervalech, abyste si mohli strašidelnou atmosféru lépe užít a nešli v davu. Budete tak mít čas na splnění miniúkolů (slož kostlivce v časovém limitu, hoď si kostkou osudu, otevři tajemnou truhličku) a těšit se opět můžete na bar u Krvavé obludy, tentokrát zase s trochu jiným sortimentem 😉 Na trase na Vás bude čekat min. 10 strašidel, ale spíš více. Kostýmy jsou na každé akci různé, můžete potkat např. vlkodlaka, čerta, mrtvou servírku, upíra, zombie doktora, mrtvého piráta, ducha, kostlivce, oběšence, lesního pána, čarodějnici, mrtvou vílu, ducha, strašák do zelí, pána podsvětí…. a nesmíme ani zapomenout na naše oblíbené krampusové čerty, kteří také přislíbili svoji účast jako v loňském roce. Trasa bude opět krásně nasvícena barevnými lampiony a svítícími tyčinkami. Občerstvení zajištěno.

REZERVACE ČASU STARTU: na e-mailu info@kouzelny-svet-skritku.cz do 3.11. do 10:00 (pak již připravujeme trasu)

POKUD NEBUDETE MÍT REZERVACI: je pro Vás připravená kratší trasa, na které nebudou časové rozestupy. Tato trasa bude otevřená od 17:30 do 20:00

 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Noční strašidelný les – stezka odvahy v Praze v Hostivařském lesoparku 28. října 2017

Přijďte se bát do Hostivařského lesoparku!
28. října 2017 jsme si pro Vás opět připravili strašidelný les – noční stezku odvahy v Hostivařském lesoparku. Těšit se můžete na nové mini úkoly: například na Bar u Krvavé obludy, kde se budou zdarma podávat drinky jako smrťákův umrtvovač, vlkodlakův lektvar přeměny… Na cestě potkáte 8 – 10 živých strašidel i nové neživé exponáty. Do strašidelného lesa vstoupíte strašidelnou bránou, budete si moci prohlédnout, co ulovil náš obří pavouk a zblízka prozkoumat, co zbylo po noční hostině lidojedů.

Startuje se opět po 2 minutách, abyste si mohli strašidelnou atmosféru užít a nešli v houfu.

START: tam, co minule, tedy u dětského hřiště nad ZOO koutkem z ul. Mírového hnutí. Trasa bude trochu delší než minule, max. však 2 km.

STARTOVNÉ: 50 Kč od 4 let

Děti do 6 let a ty, co se bojí, startují od 17 do 18:30 (v 17 hodin už bude skoro tma) a ty větší od 6 let od 18:30 do 20:00, v případě potřeby i déle. Záleží na Vás, do které skupiny se přihlásíte.

DĚTI DO 12 LET MOHOU STARTOVAT JEN V DOPROVODU DOSPĚLÉ OSOBY. Trasa je vhodná i pro kočárky.

REZERVACE ČASU STARTU NUTNÁ: na info@kouzelny-svet-skritku.cz do 27. října 18:00

….

 

….

 

 

PROSÍM VÁS O REZERVACI ČASU STARTU na info@kouzelny-svet-skritku.cz .