Noční strašidelné lesy pro rodiče a děti – stezky odvahy

Noční strašidelný les – stezka odvahy v Mladé Boleslavi 30. září 2017 – JIŽ NELZE REZERVOVAT ČAS STARTU, MÁME PLNO. ALE MŮŽETE PŘIJÍT A DOSTANETE ČAS PRO PŘÍCHOZÍ – CHODÍ SE V KRATŠÍCH ČASOVÝCH ÚSECÍCH A PO SKUPINKÁCH
….

Noční strašidelný les – stezka odvahy v Praze v Hostivařském lesoparku 28. října 2017

Přijďte se bát do Hostivařského lesoparku!
28. října 2017 jsme si pro Vás opět připravili strašidelný les – noční stezku odvahy v Hostivařském lesoparku. Těšit se můžete na nové mini úkoly: například na Bar u Krvavé obludy, kde se budou zdarma podávat drinky jako smrťákův umrtvovač, vlkodlakův lektvar přeměny… Na cestě potkáte 8 – 10 živých strašidel i nové neživé exponáty. Do strašidelného lesa vstoupíte strašidelnou bránou, budete si moci prohlédnout, co ulovil náš obří pavouk a zblízka prozkoumat, co zbylo po noční hostině lidojedů.

Startuje se opět po 2 minutách, abyste si mohli strašidelnou atmosféru užít a nešli v houfu.

START: tam, co minule, tedy u dětského hřiště nad ZOO koutkem z ul. Mírového hnutí. Trasa bude trochu delší než minule, max. však 2 km.

STARTOVNÉ: 50 Kč od 4 let

Děti do 6 let a ty, co se bojí, startují od 17 do 18:30 (v 17 hodin už bude skoro tma) a ty větší od 6 let od 18:30 do 20:00, v případě potřeby i déle. Záleží na Vás, do které skupiny se přihlásíte.

DĚTI DO 12 LET MOHOU STARTOVAT JEN V DOPROVODU DOSPĚLÉ OSOBY. Trasa je vhodná i pro kočárky.

REZERVACE ČASU STARTU NUTNÁ: na info@kouzelny-svet-skritku.cz do 27. října 18:00

….

Noční strašidelný les – stezka odvahy v Praze v Kunratickém lese 4. listopadu 2017

Přijďte se bát do Kunratického lesa!

4. listopadu 2017 jsme si pro Vás opět připravili strašidelný les – noční stezku odvahy v Kunratickém les. Těšit se můžete na nové mini úkoly: například na Bar u Krvavé obludy, kde se budou zdarma podávat drinky jako smrťákův umrtvovač, vlkodlakův lektvar přeměny… Na cestě potkáte 8 – 10 živých strašidel i nové neživé exponáty. Do strašidelného lesa vstoupíte strašidelnou bránou, budete si moci prohlédnout, co ulovil náš obří pavouk a zblízka prozkoumat, co zbylo po noční hostině lidojedů.

Startuje se opět po 2 minutách, abyste si mohli strašidelnou atmosféru užít a nešli v houfu.

START: cca. 150 m od metra Roztyly směrem k restauraci Grill restaurant Za větrem. Trasa bude dlouhá max. 2 km.

STARTOVNÉ: 50 Kč od 4 let

Děti do 6 let a ty, co se bojí, startují od 17 do 18:30 (v 17 hodin už bude skoro tma) a ty větší od 6 let od 18:30 do 20:00, v případě potřeby i déle. Záleží na Vás, do které skupiny se přihlásíte.

DĚTI DO 12 LET MOHOU STARTOVAT JEN V DOPROVODU DOSPĚLÉ OSOBY. Trasa je vhodná i pro kočárky.

REZERVACE ČASU STARTU NUTNÁ: na info@kouzelny-svet-skritku.cz do 3. listopadu 18:00

….

Noční strašidelný les – stezka odvahy v Mladé Boleslavi 11. listopadu 2017

Temný podzimní večer, hustý černý les – ideální místo, kde člověk může potkat strašidla! Ale kdo se bojí, ať raději zůstane doma pod peřinou! Otestujte vaši odvahu na strašidelné noční stezce plné duchů, strašidel, ježibab a nočních děsů!
11. listopadu se na vás připravují strašidla z celé Evropy! Po cestě parkem Štěpánka, která bude osvětlena jen slabými barevnými světélky, na vás čeká spoustu neživých exponátů, ale i živá strašidla. Strašidelnou atmosféru budou dokreslovat tajemné zvuky. Byli jste už v kostlivcově zahrádce? Viděli jste strom duchů nebo lidské kosti? Všechny exponáty budou nasvíceny tajemným modrým světlem.

Noční strašidelná stezka odvahy je vhodná pro děti od 4 let. Malé děti startují od 17:00 do 18:30 hodin, děti nad 6 let od 18:30 do 20:00 hodin. Děti do 12 let startují v doprovodu rodičů.

Trasa je dlouhá max. 3 km. Bude značená chemickými svítícími tyčinkami, reflexními odrazkami a fáborky. Baterku s sebou.

Start a cíl je od plaveckého bazénu z ul. Na Celně.

REZERVACE ČASU STARTU NUTNÁ na e-mailu: info@kouzelny-svet-skritku.cz

Naše strašidelné lesy začínají za šera. Startuje se po 2 minutách tak, abyste si mohli strašidelnou atmosféru dostatečně užít a mohli jít sami. Na trase potkáte živá strašidla a spoustu neživých exponátů, jako závěsná strašidla, hrobeček, dinosaurus, skřet….. Trasa je dobře značená fáborky, reflexními prvky i barevnými svítícími tyčinkami. Každý rok máme několik stejných strašidel a několik nových. Letos budete moci potkat některá z těchto strašidel: vlkodlak, vězeň, šílený doktor, čert, kostlivec, loupežník, ježibaba, upír, noční lesní pán, mrtvá servírka…. v každém strašidelném lese mohou být jiná strašidla. Pokud budete potichu, budete moci uslyšet i strašidelné zvuky.

 

PROSÍM VÁS O REZERVACI ČASU STARTU na info@kouzelny-svet-skritku.cz .