Strašidelné lesy pro rodiče a děti

Noční strašidelné lesy pro rodiče a děti – stezky odvahy

Noční strašidelný les – stezka odvahy v Mladé Boleslavi 30. září 2017

Temný podzimní večer, hustý černý les – ideální místo, kde člověk může potkat strašidla! Ale kdo se bojí, ať raději zůstane doma pod peřinou! Otestujte vaši odvahu na strašidelné noční stezce plné duchů, strašidel, ježibab a nočních děsů!
30. září se na vás připravují strašidla z celé Evropy! Po cestě parkem Štěpánka, která bude osvětlena jen slabými barevnými světélky, na vás čeká spoustu neživých exponátů, ale i živá strašidla. Strašidelnou atmosféru budou dokreslovat tajemné zvuky. Byli jste už v kostlivcově zahrádce? Viděli jste strom duchů nebo lidské kosti? Všechny exponáty budou nasvíceny tajemným modrým světlem.

Noční strašidelná stezka odvahy je vhodná pro děti od 4 let. Malé děti startují od 18:30 do 19:30 hodin, děti nad 6 let od 19:30 do 20:30 hodin. Děti do 12 let startují v doprovodu rodičů.

Trasa je dlouhá max. 3 km. Bude značená chemickými svítícími tyčinkami, reflexními odrazkami a fáborky. Baterku s sebou.

Start a cíl je u zl. Na Šafranici č.p. 26 (od zimního stadionu)

REZERVACE ČASU STARTU NUTNÁ na e-mailu: info@kouzelny-svet-skritku.cz

Naše strašidelné lesy začínají za šera. Startuje se po 2 minutách tak, abyste si mohli strašidelnou atmosféru dostatečně užít a mohli jít sami. Na trase potkáte živá strašidla a spoustu neživých exponátů, jako závěsná strašidla, hrobeček, dinosaurus, skřet….. Trasa je dobře značená fáborky, reflexními prvky i barevnými svítícími tyčinkami. Každý rok máme několik stejných strašidel a několik nových. Letos budete moci potkat některá z těchto strašidel: vlkodlak, vězeň, šílený doktor, čert, kostlivec, loupežník, ježibaba, upír, noční lesní pán, mrtvá servírka…. v každém strašidelném lese mohou být jiná strašidla. Pokud budete potichu, budete moci uslyšet i strašidelné zvuky.

 

PROSÍM VÁS O REZERVACI ČASU STARTU na info@kouzelny-svet-skritku.cz . Nebudete muset čekat dlouhou frontu na startu a u startu nebude naráz tolik lidí a uslyšíte, když Vás vyvoláváme megafonem. Děkujeme za pochopení.